| Protección contra la penetración | IP20 |
|---|---|
| Color de la carrocería | black, white |
| Controlar | remote control, switch control |
| Color claro | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| Fuente de luz | Tira de LED |
| Material | acrylic, iron |
| Talla | D100*H15cm, D50*H8cm, D60*H8cm, D80*H15cm, D90*H15cm |
| Vatios | 108W, 135W, 27W, 54W, 81W |
lámparas de techo led modernas para el salón
SKU
UB-XD50
Categoría Lámparas de techo
Etiquetas Dormitorio, Comedor, Interior, Sala de estar, Almacén Alemania Cubre toda Europa, Almacén Reino Unido, Almacén EE.UU.
Modern LED ceiling lamps for living rooms offer sleek designs with energy-efficient lighting. These fixtures provide adjustable brightness and color temperature options, enhancing both functionality and ambiance. Their contemporary aesthetics make them a stylish addition to modern interiors.
| Protección contra la penetración | IP20 |
|---|---|
| Color de la carrocería | black, white |
| Controlar | remote control, switch control |
| Color claro | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| Fuente de luz | Tira de LED |
| Material | acrylic, iron |
| Talla | D100*H15cm, D50*H8cm, D60*H8cm, D80*H15cm, D90*H15cm |
| Vatios | 108W, 135W, 27W, 54W, 81W |
Cargando...
Productos relacionados
-
Lámparas de techo
Large Flush Mount Ceiling Light (Wholesale Supply)
-
Lámparas de techo
Small modern flush mount hallway light fixtures
-
Lámparas de techo
Small hallway light fixtures
-
Lámparas de techo
modern round led flush mount ceiling light fixture for apartment
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping













