stars bedroom ceiling light fixtures
Stars bedroom ceiling light fixtures add a magical touch to bedrooms with star-themed designs or light patterns resembling a night sky. Commonly featuring LED technology, these fixtures may include dimming or color-changing options, perfect for creating a cozy or playful ambiance.
| 明るい色 | changeable 3 colors 3000K-6000K, gradually swift color |
|---|---|
| 光源 | LEDストリップ |
| イングレス・プロテクション | IP20 |
| ボディカラー | black, white |
| コントロール | remote control, switch control |
| 素材 | アクリル、鉄 |
| サイズ | D100*H15cm, D50*H8cm, D60*H8cm, D80*H15cm, D90*H15cm |
| ワット数 | 132W, 165W, 33W, 55W, 99W |
読み込み中...
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping













