| 인그레스 보호 | IP20 |
|---|---|
| 바디 색상 | black, white |
| 제어 | remote control, switch control |
| 밝은 색상 | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| 광원 | LED 스트립 |
| 재료 | 아크릴, 철 |
| 크기 | D100*H15cm, D50*H8cm, D60*H8cm, D80*H15cm, D90*H15cm |
| 와트 | 108W, 135W, 27W, 54W, 81W |
거실 용 현대 LED 천장 램프
Modern LED ceiling lamps for living rooms offer sleek designs with energy-efficient lighting. These fixtures provide adjustable brightness and color temperature options, enhancing both functionality and ambiance. Their contemporary aesthetics make them a stylish addition to modern interiors.
| 인그레스 보호 | IP20 |
|---|---|
| 바디 색상 | black, white |
| 제어 | remote control, switch control |
| 밝은 색상 | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| 광원 | LED 스트립 |
| 재료 | 아크릴, 철 |
| 크기 | D100*H15cm, D50*H8cm, D60*H8cm, D80*H15cm, D90*H15cm |
| 와트 | 108W, 135W, 27W, 54W, 81W |
로드 중...
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping













