| 인그레스 보호 | IP20 |
|---|---|
| 밝은 색상 | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| 광원 | LED 스트립 |
| 바디 색상 | black, white |
| 제어 | remote control, switch control |
| 재료 | 아크릴, 철 |
| 크기 | D60*H7cm, D70*H7cm, D85*H11cm, D90*H11cm, D95*H11cm |
| 와트 | 132W, 165W, 33W, 55W, 99W |
아크릴 반매립 천장 조명
Acrylic semi-flush ceiling lights provide a stylish and modern lighting solution that combines close-to-ceiling installation with decorative acrylic designs. These lights are ideal for rooms with moderate ceiling height, offering soft, diffused illumination while enhancing the room’s aesthetic.
| 인그레스 보호 | IP20 |
|---|---|
| 밝은 색상 | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| 광원 | LED 스트립 |
| 바디 색상 | black, white |
| 제어 | remote control, switch control |
| 재료 | 아크릴, 철 |
| 크기 | D60*H7cm, D70*H7cm, D85*H11cm, D90*H11cm, D95*H11cm |
| 와트 | 132W, 165W, 33W, 55W, 99W |
로드 중...
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping













