| Cor da carroçaria | green, white |
|---|---|
| Controlo | controlo do interrutor |
| CRI | RA>90 |
| Proteção contra ingresso | IP20 |
| Cor clara | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Fonte de luz | LED strip |
| Material | acrylic, aluminum, silica gel |
| Tamanho | 50cm diameter, 8cm height |
| Potência | 72W |
santa claus kids bedroom lamps
| Cor da carroçaria | green, white |
|---|---|
| Controlo | controlo do interrutor |
| CRI | RA>90 |
| Proteção contra ingresso | IP20 |
| Cor clara | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Fonte de luz | LED strip |
| Material | acrylic, aluminum, silica gel |
| Tamanho | 50cm diameter, 8cm height |
| Potência | 72W |
Carregando...
Produtos relacionados
-
Candeeiros para crianças
unicorn lamp for kids girls
-
Candeeiros para crianças
jet led kids children lamp
-
Candeeiros para crianças
soft lighting girl cute kids lamps
-
Candeeiros para crianças
72W Tricolor Changing Bedroom Children Room Lights
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping





