
UBOZE, hedef pazarlarınız için ideal lambaları elde etmek için lambaları gereksinimlerinize ve hedef fiyatınıza göre özelleştirebilir.
Rechargeable table lamp for study provides portable, focused lighting with adjustable brightness, perfect for creating a flexible and energy-efficient study environment.
| Kontrol | touch control |
|---|---|
| CRI | RA>80 |
| Açık Renk | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| Gövde Rengi | white |
| Işık Kaynağı | LED Beads |
| Malzeme | 2000mAh battery, plastic, usb cable |
| Boyut | W28*D17.5*H34cm |
| Watt | 5V, 7W |
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping
Bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır.
Ben ubozeco.com'un CEO'su Gary, ben ve ekibim sizinle tanışmaktan ve işiniz, gereksinimleriniz ve beklentileriniz hakkında her şeyi öğrenmekten mutluluk duyarız.