| Gövde Rengi | pink |
|---|---|
| Kontrol | anahtar kontrolü |
| CRI | RA>90 |
| Giriş Koruması | IP20 |
| Açık Renk | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Işık Kaynağı | LED strip |
| Malzeme | acrylic, iron |
| Boyut | 50cm diameter, 8cm height |
| Watt | 72W |
yumuşak aydınlatma kız sevimli çocuk lambaları
| Gövde Rengi | pink |
|---|---|
| Kontrol | anahtar kontrolü |
| CRI | RA>90 |
| Giriş Koruması | IP20 |
| Açık Renk | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Işık Kaynağı | LED strip |
| Malzeme | acrylic, iron |
| Boyut | 50cm diameter, 8cm height |
| Watt | 72W |
Yükleniyor...
İlgili ürünler
-
Tavan Işıkları
crystal led Flush Mount ceiling lights for living room
-
Çocuk Lambaları
72W Üç Renkli Değişen Yatak Odası Çocuk Odası Işıkları
-
Sarkıt Işıklar
Modern Acrylic & Aluminum Bedside Led Pendant Light
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping





