
lampada da tavolo per studenti
A study table lamp for students should offer bright, adjustable lighting to reduce eye strain and enhance focus. LED lamps are ideal due to their energy efficiency and adjustable color temperature settings, allowing students to customize the light for reading, writing, or computer use.
| Potenza | 5V, 7W |
|---|---|
| Colore chiaro | 3 colori modificabili 3000K-6000K, dimmerabile 10%-100% |
| Materiale | 2000mAh battery, 3200mAh battery, plastic, usb cable |
| Colore della carrozzeria | bianco |
| Controllo | touch control |
| CRI | RA>80 |
| Sorgente luminosa | LED Beads |
| Dimensione | W18*D15*H32cm |
Caricamento...
| Potenza | 5V, 7W |
|---|---|
| Colore chiaro | 3 colori modificabili 3000K-6000K, dimmerabile 10%-100% |
| Materiale | 2000mAh battery, 3200mAh battery, plastic, usb cable |
| Colore della carrozzeria | bianco |
| Controllo | touch control |
| CRI | RA>80 |
| Sorgente luminosa | LED Beads |
| Dimensione | W18*D15*H32cm |
Prodotti correlati
-
Lampade da tavolo
lampada da tavolo curve home luminaire
-
Lampade da tavolo
lampada a fungo ricaricabile touch control
-
Lampade per bambini
72W Tricolore cambiando camera da letto per bambini luci
-
Luci a sospensione
Modern Acrylic & Aluminum Bedside Led Pendant Light
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping








