
candeeiro de mesa de estudo para estudantes
A study table lamp for students should offer bright, adjustable lighting to reduce eye strain and enhance focus. LED lamps are ideal due to their energy efficiency and adjustable color temperature settings, allowing students to customize the light for reading, writing, or computer use.
| Potência | 5V, 7W |
|---|---|
| Cor clara | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| Material | 2000mAh battery, 3200mAh battery, plastic, usb cable |
| Cor da carroçaria | white |
| Controlo | touch control |
| CRI | RA>80 |
| Fonte de luz | LED Beads |
| Tamanho | W18*D15*H32cm |
Carregando...
| Potência | 5V, 7W |
|---|---|
| Cor clara | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| Material | 2000mAh battery, 3200mAh battery, plastic, usb cable |
| Cor da carroçaria | white |
| Controlo | touch control |
| CRI | RA>80 |
| Fonte de luz | LED Beads |
| Tamanho | W18*D15*H32cm |
Produtos relacionados
-
Candeeiros de mesa
candeeiro de mesa regulável por controlo tátil
-
Candeeiros de mesa
lâmpada cogumelo recarregável com controlo tátil
-
Candeeiros de mesa
candeeiros de mesa de cabeceira para hotel
-
Candeeiros para crianças
72W Tricolor Changing Bedroom Children Room Lights
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping








