stelle camera da letto soffitto apparecchi di illuminazione
Stars bedroom ceiling light fixtures add a magical touch to bedrooms with star-themed designs or light patterns resembling a night sky. Commonly featuring LED technology, these fixtures may include dimming or color-changing options, perfect for creating a cozy or playful ambiance.
| Colore chiaro | changeable 3 colors 3000K-6000K, gradually swift color |
|---|---|
| Sorgente luminosa | Striscia LED |
| Protezione dall'ingresso | IP20 |
| Colore della carrozzeria | nero, bianco |
| Controllo | telecomando, controllo dell'interruttore |
| Materiale | acrilico, ferro |
| Dimensione | D100*H15cm, D50*H8cm, D60*H8cm, D80*H15cm, D90*H15cm |
| Potenza | 132W, 165W, 33W, 55W, 99W |
| Colore chiaro | changeable 3 colors 3000K-6000K, gradually swift color |
|---|---|
| Sorgente luminosa | Striscia LED |
| Protezione dall'ingresso | IP20 |
| Colore della carrozzeria | nero, bianco |
| Controllo | telecomando, controllo dell'interruttore |
| Materiale | acrilico, ferro |
| Dimensione | D100*H15cm, D50*H8cm, D60*H8cm, D80*H15cm, D90*H15cm |
| Potenza | 132W, 165W, 33W, 55W, 99W |
Prodotti correlati
-
Lampade a soffitto
Large Flush Mount Ceiling Light (Wholesale Supply)
-
Lampade a soffitto
plafoniera in acrilico con telecomando
-
Lampade a soffitto
small entryway ceiling light fixture
-
Lampade a soffitto
modern round led flush mount ceiling light fixture for apartment
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping













