| Body Color | pink |
|---|---|
| Control | switch control |
| CRI | RA>90 |
| Ingress Protection | IP20 |
| Light Color | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Light Source | LED strip |
| Material | acrylic, iron |
| Size | 50cm diameter, 8cm height |
| Wattage | 72W |
soft lighting girl cute kids lamps
| Body Color | pink |
|---|---|
| Control | switch control |
| CRI | RA>90 |
| Ingress Protection | IP20 |
| Light Color | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Light Source | LED strip |
| Material | acrylic, iron |
| Size | 50cm diameter, 8cm height |
| Wattage | 72W |
Loading...
Related products
-
Kids Lamps
unicorn lamp for kids girls
-
Kids Lamps
bedroom lamp astronaut for kids
-
Kids Lamps
jet led kids children lamp
-
Crystal Chandeliers
Nordic Modern K9 Crystal Chandelier Lighting for Living Room
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping





