| Cor da carroçaria | pink |
|---|---|
| Controlo | controlo do interrutor |
| CRI | RA>90 |
| Proteção contra ingresso | IP20 |
| Cor clara | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Fonte de luz | LED strip |
| Material | acrylic, iron |
| Tamanho | 50cm diameter, 8cm height |
| Potência | 72W |
dolphin ceiling lamp kids bedroom
| Cor da carroçaria | pink |
|---|---|
| Controlo | controlo do interrutor |
| CRI | RA>90 |
| Proteção contra ingresso | IP20 |
| Cor clara | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Fonte de luz | LED strip |
| Material | acrylic, iron |
| Tamanho | 50cm diameter, 8cm height |
| Potência | 72W |
Carregando...
Produtos relacionados
-
Candeeiros para crianças
fish ocean kids ceiling lamp
-
Candeeiros para crianças
eye protective 3CCT ceiling lamp for kids
-
Candeeiros de teto
crystal led Flush Mount ceiling lights for living room
-
Lustres de cristal
3 rings customized modern crystal chandelier
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping





