| Boyut | 50cm diameter, 8cm height |
|---|---|
| Watt | 72W |
| CRI | RA>80 |
| Gövde Rengi | blue, white |
| Kontrol | anahtar kontrolü |
| Açık Renk | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Giriş Koruması | IP20 |
| Işık Kaynağı | LED strip |
| Malzeme | acrylic, iron |
çocuklar için yatak odası lambası astronot
| Boyut | 50cm diameter, 8cm height |
|---|---|
| Watt | 72W |
| CRI | RA>80 |
| Gövde Rengi | blue, white |
| Kontrol | anahtar kontrolü |
| Açık Renk | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Giriş Koruması | IP20 |
| Işık Kaynağı | LED strip |
| Malzeme | acrylic, iron |
Yükleniyor...
İlgili ürünler
-
Çocuk Lambaları
jet led çocuk çocuk lambası
-
Çocuk Lambaları
balık okyanus çocuk tavan lambası
-
Kristal Avizeler
Nordic Modern K9 Crystal Chandelier Lighting for Living Room
-
Sarkıt Işıklar
Modern Acrylic & Aluminum Bedside Led Pendant Light
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping





