| Gövde Rengi | white |
|---|---|
| Kontrol | anahtar kontrolü |
| CRI | RA>90 |
| Giriş Koruması | IP20 |
| Açık Renk | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Işık Kaynağı | LED SMD bulb |
| Malzeme | acrylic, iron |
| Boyut | 50cm diameter, 8cm height |
| Watt | 72W |
Çocuklar için göz koruyucu 3CCT tavan lambası
| Gövde Rengi | white |
|---|---|
| Kontrol | anahtar kontrolü |
| CRI | RA>90 |
| Giriş Koruması | IP20 |
| Açık Renk | changeable 3 colors 3000K-6000K |
| Işık Kaynağı | LED SMD bulb |
| Malzeme | acrylic, iron |
| Boyut | 50cm diameter, 8cm height |
| Watt | 72W |
Yükleniyor...
İlgili ürünler
-
Çocuk Lambaları
çocuk yatak odaları için noel baba tavan lambaları
-
Çocuk Lambaları
kız çocuklar için tek boynuzlu at lambası
-
Kristal Avizeler
3 rings customized modern crystal chandelier
-
Kristal Avizeler
Nordic Modern K9 Crystal Chandelier Lighting for Living Room
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping









