
UBOZE can customize lamps according to your requirements and target price, to achieve ideal lamps for your target markets.
Rechargeable table lamp for study provides portable, focused lighting with adjustable brightness, perfect for creating a flexible and energy-efficient study environment.
| Control | touch control |
|---|---|
| CRI | RA>80 |
| Light Color | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| Body Color | white |
| Light Source | LED Beads |
| Material | 2000mAh battery, plastic, usb cable |
| Size | W28*D17.5*H34cm |
| Wattage | 5V, 7W |

| Control | touch control |
|---|---|
| CRI | RA>80 |
| Light Color | changeable 3 colors 3000K-6000K, dimming 10%-100% |
| Body Color | white |
| Light Source | LED Beads |
| Material | 2000mAh battery, plastic, usb cable |
| Size | W28*D17.5*H34cm |
| Wattage | 5V, 7W |
get ready sample 3-5 days to your door, 7 days prototyping, 4-15 days to door fast shipping
Your information will be kept strictly confidential.
I am Gary, the CEO of ubozeco.com, me and my team would be happy to meet you and learn all about your business, requirements and expectations.